Wismari Haigla

psühhiaatriahaigla

Polikliinik


Polikliinik Wismari 15 haigla I korrusel on avatud tööpäeviti kell 8.00 kuni 18.00 (vastuvõtule registreerimine tel. 6621068)

 

Polikliinikusse on põhjust tulla, kui olete mures oma vaimse tasakaalu pärast (närvilisus, tujutus, unetus, hirmuhood jms.) või vajate infot, nõuandeid ja abi seoses alkoholi- või narkootikumide tarvitamisest, samuti hasartmängimisest tingitud probleemidega. Vastuvõtule on soovitav tulla ka siis, kui probleem on kellelgi teie pereliikmetest. Konsulteerime ka laste ja noorukite käitumisprobleemide korral.

Vastuvõtule tulekuks ei ole vaja saatekirja. Haigla tagab diagnoosi ja ravi puudutava teabe saladuses pidamise vastavalt seadustele.

 

Psühhiaatri või psühholoogi konsultatsioon. Seisundi täpsustamine, vajalike uuringute otsustamine, raviviiside valik koos kliendiga. Järgnevatel vastuvõttudel ravi kulu jälgimine. Arsti saab valida suhtlemiskeele, erioskuste jms. järgi.

 

Ambulatoorsed uuringud. Psühholoogilised uuringud, laboriuuringud (sealhulgas narkootikumide määramine uriinis).

 

Ambulatoorsed protseduurid. Individuaalne ja rühmapsühhoteraapia. Lihase- ja veenisüstid, tilkinfusioon. Alkoholvõõrutusseisundi leevendamine medikamentoosse raviga esmaabi korras ja detoksifikatsioonikuurid uimastisõltuvuse korral.

 

Sõltuvuse eriravi protseduurid. Esperaali (disulfiraam, antabus) implanteerimine pisioperatsiooniga jt.